60 Yaşında Bile Olsanız Bu Maske Tanımı İle 40 Yaşında Görüneceksiniz

Yüzünüzü gençleştirecek ve yüz hatlarınızdaki kırışıklıkları giderecek, yüzünüzdeki bütün kusurları yok edecek mucizevi bir maske tanımımızı sizler için itinayla haberimizde paylaştık. Yaş almaya bağlı yada hayat boyunca kahır ve gerilimin yan tesir yapmasıyla yüzünüzde oluşan kırışıklıklar için bu maskeyi deneyebilirsiniz. İşte çok konuşulacak o maske tanımımız;

60 YAŞINDA BİLE OLSANIZ BU MASKE TANIMI İLE 40 YAŞINDA GÖRÜNECEKSİNİZ

Maskemizin ismi: Aspirin ve Limon maskesi. Meskeninizde kolaylıkla yapabileceğiniz bu maske bilhassa cilt kırışıklıkları ve sivilcelere çok yeterli geliyor. Ayrıyeten yüzünüzü adeta bir ay üzere ışıl ışıl yapıyor. Aspirinde bulunan salisilik asit düzenler ve temizler. Ciltteki yaraları geçirir. Limonda hepimizin çok düzgün bildiği üzere bir şifa kaynağıdır. Limon suyu antibakteriyeldir. Limon suyunda cilde uygun jel ettiği ve cilt lekelerini yok eden bir de etken husus mevcuttur.

İşte bu muhteşem ikiliyi ve yanında birkaç özel maddeyi karıştırarak cilt lekelerine, kırışıklıklarına ve sivilcelere veda edeceksiniz. Gelelim bu hoş karışımın gereçlerine ve yapılışına…

MALZEMELER

6 adet aspirin

1 adet limon

Bal

Karbonat

Zeytinyağı ( Kuru cilde sahip olanlar için)

Maden suyu

Su

Bez

YAPILIŞI

Aspirinleri havanda dövdükten sonra bir kase içine alın. Üzerine 2 yemek kaşığı limon suyunu ekleyin. Aspirini ve limonu güzelce karıştırın ve ağır bir kıvam almasını sağlayın. Daha sonra içine 2 çay kaşığı bal ekleyin ve tekrar karıştırın. Şayet kuru bir cilt yapısına sahipseniz karışımın içine 2 çay kaşığı zeytinyağı ekleyin. İşte maskemiz hazır.PEKİ MASKE NASIL UYGULANIR?

Hazırladığınız bu maskeyi yüzünüzün tamamına yahut yalnızca problemli bölgelere güzelce sürün ve cildinizde maskeyi yarım saat bekletin. Daha sonra karbonatlı suda nemlendirdiğiniz bir bezle cildinizi maskeden arındırın. Akabinde bir modül pamuğa sade maden suyu dökün ve cildinizi silin. Bu maskeyi gereksiniminize nazaran haftada 3 kere kullanabilirsiniz. Maskeyi uyguladıktan sonra güneşe çıkmayınız.

NOT: Bu maske karışımının cildinizde alerji yapıp yapmayacağını test etmek için maske karışımından cildinizin ufak bir yerine uygulayın. Şayet cildiniz reaksiyon vermezse maskeyi uygulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.