Fenerbahçe Lideri Ali Koç’u kızdıran üye ihraç edildi!

Fenerbahçe Lideri Ali Koç, Mali Genel Kurul’da kendisine hakaret eden Elçin Çoban’ın ihracıyla ilgili konuştu.

Sarı-lacivertli üye Elçin Çoban, ihraç oylamasından evvel kürsüye gelerek, Fenerbahçe Lideri Ali Koç’a hakaret etmediğini söyledi. Daha sonra ise Ali Koç açıklama yaptı.

Ali Koç, “Burada bana hakaret eden bir kişi, yüzsüzce karşımıza çıkıp, yarım yamalak savunma yapması apaçık bir palavradır. Bu kişi yalnızca yüzlerce sistematik bir biçimde bize saldırmaktadır. Bu türlü bir hainin affedilmesi, benim için de değerlidir. Bir üye olarak değerlendirmiyorum. Bu üslupla, bu çirkinlikle… Seyahat Parkı üzere alakası olmayan bahisler, Fenerbahçe’den rant elde etmem… Bu kişi affedilirse, benim için bildiri çok açıktır” dedi.

Ali Koç’un açıklamalarının akabinde Elçin Çoban isimli üye hakkında ihraç oylaması yapıldı. Sarı-lacivertli üyenin ihracı, oy çokluğu ile kabul edildi. Kimi üyelerin ‘İhraç edilmesin’ diye el kaldırmasının akabinde kısa müddet gerginlik yaşandı.

ALİ KOÇ BİR ÜYEYİ AFFETTİ

Ali Koç, kendisine hakaret eden Mahmut Aslan Baysan’ın ihraç oylamasında kürsüye çıktı. Açıklama yapan Ali Koç “Yanımdaki ismi tanımam. Tek bir cümlelik hatırımı soran mail attı! Sonrasında çabucak özür diledi. Çocuklarından utandığını söyledi. Hayatta herkes ikinci talihi hak ediyor. Benim için mevzu kapanmıştır” dedi. Ali Koç’un bu açıklamasının akabinde oy çokluğu ile Mahmut Aslan Baysan’ın ihraç edilmemesine karar verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.