İspanya basını yazdı ortalık karıştı! Shakira, Gerard Pique’yi suçüstü yakaladı…

Barcelonalı yıldız Gerard Pique ile ünlü müzikçi Shakira ihanet savları ile gündemdeler. Pique’nin Shakira’yı aldattığı ve çiftin ayrılmak üzere oldukları argüman edildi.

Yaklaşık 12 yıldır birlikte olan İspanyol futbolcu Gerard Pique ile müzikçi Shakira’nın bağlantısı sarsıcı bir sav ile karıştı… İspanya basını, Shakira’nın yıldız oyuncu Pique’yi öbür bir bayanla birlikte olurken suçüstü yakaladığını ve ikilinin ayrılacağını yazdı.

İspanya basınından El Periodico’da yer alan habere nazaran; Shakira, kendisini aldatan Gerard Pique’den boşanma kararı aldı. Uzun bir müddettir farklı yaşadıkları belirtilen ikiliden Shakira Mayıs ayında çocukları Milan ve Sasha ile birlikte, Pique olmadan iki defa İbiza’ya tatile gitmiş, yaşananlar ayrılık argümanlarını güçlendirmişti.

GECE KULÜPLERİNİN ÖZEL ODALARINDA YAKALANDI SAVI

Haberde ayrıyeten Pique’nin Barcelona gecelerinde tekraren sefer kulüplerin özel odalarında farklı bayanlarla yakalandığı söz edildi.

Shakira’nın nisan sonunda Rauw Alejandro ile birlikte yayınladığı ”Te Felicito” (tebrikler) single’ının da Pique’ye bir gönderme olabileceği söyleniyor. Müzikte geçen kelamlar şöyle;

”Seni tamamlamak için kesimlere ayrıldım ; beni uyardılar, lakin dinlemedim; seninkinin palavra olduğunu anladım. Lakin seni yeterli tanıyorum ve palavra söylediğini biliyorum, seni tebrik ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.