Opel Crossland yarım milyon üretimi geçti

Opel’in 2017 yılında tanıttığı Crossland modeli, çok istikametli pragmatik özellikleri ile kısa müddette sınıfının en başarılı modellerinden biri olmayı başardı.

İlk küresel tanıtımından bu yana 500 bin üretim adedini aşan Opel Crossland, bu muvaffakiyetini, sınıfında referans noktası olan işlevsel ve varlıklı donanım özellikleriyle elde etti.

İspanya’daki Zaragoza fabrikasında üretilen başarılı model, yakın vakitte elektrikli versiyona da sahip olacak.

Ayrıca Opel, 2028 yılından itibaren, Avrupa’da büsbütün elektrikli araçları tüketicilere sunacak.

Opel Crossland neler sunuyor

AA’da yer alan habere nazaran, Crossland’de sürüşü rahat ve inançlı hale getiren çok sayıda dayanak sistemi bulunuyor. Sürat sabitleme ve sürat sınırlayıcı, şerit ihlali ihtar sistemi ve full LED farlar standart olarak yer alıyor.

Yaya algılama ve ön çarpışma ikazı ile etkin acil frenleme sistemi, şoför yorgunluk tespit sistemi ve daha birçok özellik donanım listesinde yer alıyor.

Crossland yalnızca çok taraflılığı yahut üstün teknolojileri ile değil, birebir vakitte çağdaş görünümü ile dikkati çekiyor.

Geçen sene yenilenen Crossland, Vizör de dahil olmak üzere yavuz ve yalın yeni Opel dizaynını kullanıyor.

İkonik yeni Opel vizörü, ön cephede tek bir modül üzere durarak arabanın genişlik algısına katkı sağlıyor. 2021 yılının başından bu yana Crossland ismi ise bagaj kapağının ortasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.