Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan depremzede ziyaretinde bulundu


6 Şubat Kahramanmaraş depremleri nedeniyle evsiz kalan pek çok depremzede, devletin yürüttüğü ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasından yararlandı. İHA ve S/İHA mimarı Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan, ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasından yararlanarak Baykar Lojmanları’nda kalan bir depremzede aileyi ziyaret etti. Bayraktar, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Türkiye’yi derinden sarsan depremler nedeniyle yurtiçi ve yurtdışında pek çok yardım kampanyaları düzenlendi. Milyonların tek yürek olduğu asrın felaketinin ardından şehrini terk etmek istemeyen depremzedeler için binlerce konteyner ve çadır temini yapıldı. Devam eden artçılar nedeniyle başka şehirlere yerleşmek isteyen depremzedeler için de devlet, ‘Evim Yuvan Olsun’ kampanyasını başlattı. Uygulama üzerinden yapılan başvurularla da pek çok depremzede aile güvenilir vatandaşların evlerinde (bedelsiz ya da indirimli) olarak konakladı.

Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan depremzede aileyi ziyaret etti

22 TANE EŞYALI DAİRE SELÇUK BAYRAKTAR’DAN GELMİŞTİ

Baykar Lojmanları Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar da bu kampanya kapsamında 22 tane eşyalı daireyi bir yıl boyunca depremzede vatandaşlara açtığını duyurmuştu. Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan, Baykar Lojmanları’nda kalan bir depremzede aileyi ziyaret etti. Bayraktar, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Selçuk Bayraktar ile eşi Sümeyye Erdoğan

“MİLLETİMİZİN, KARDEŞLERİMİZİN HER ZAMAN YANLARINDA OLACAĞIZ”

Ziyaret ettiği depremzede aileyle birlikte fotoğraf çektiren Bayraktar ailesinden Selçuk Bayraktar, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Selçuk Bayraktar eşi Sümeyye Erdoğan ile birlikte Bayrak Lojmanlarındaki depremzede aileye misafir oldu

“Yaşadığımız afet sonrası başlatılan #EvimYuvanOlsun kampanyasıyla Baykar lojmanlarımızda ağırladığımız depremzede kardeşlerimizi ailece ziyaret ettik.

Milletimizin, kardeşlerimizin her zaman yanlarında olacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir