THY: Yurt içi 299 TL’ye düştü

Türk Hava Yolları yeni Bilet kampanyasını duyurdu. Yurt içi Uçak biletlerini 299,99 liraya indiren Türk Hava Yolları 2-3 Ağustos 2022 tarihinde biletlerin alınması halinde 1 Aralık 2022 ve 15 Ocak 2023 tarihleri ortasında uçuşların gerçekleştirilebileceğini duyurdu.

Kampanya yalnızca Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerli olacak. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapılan uçuşlarda Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli olmayacak.

Kampanya kapsamında sunulan fiyatlar EcoFly fiyat sınıfında 299.99 TRY, ExtraFly fiyat sınıfında 419.99 TRY, PrimeFly fiyat sınıfında 449.99 TL olacak.

Kampanya kapsamında Ecofly fiyat sınıfından alınan biletlerde değişiklik ve iptal süreçlerine müsaade verilmeyecek.

Kampanya kapsamında 65280 adet koltuk arz edilecek.

GÖKYÜZÜNÜ DAHA ULAŞILABİLİR HALE GETİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Kampanya ilgili açıklamalarda bulunan THY Genel Müdür Bilal Ekşi, ” Ülkemizin eşsiz hoşluklarını hem vatandaşlarımızla hem de dünyanın dört bir yanından gezginlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bir yandan yeni açılan havalimanlarımıza kanat açarken öteki yandan konuklarımıza ayrıcalıklı fiyatlarla uçma imkânı tanıyoruz. Türkiye’nin bayrak taşıyıcısı ve en kıymetli markası olarak gökyüzünü daha ulaşılabilir hale getirmeye devam edeceğiz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.