TVF Başkanı Üstündağ: Seyirci desteğiyle kupayı alacağız

Ankara’da 13-17 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek FIVB Kadınlar Voleybol Milletler Ligi Final karşılaşmaları öncesinde, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcuları ve teknik ekibi, basın mensupları ile bir araya gelecek.

Burada soruları yanıtlayan TVF Başkanı, “Türkiye finallere ilk kez ev sahipliği yapacak. Takımda moraller yerinde. Oyuncularımız bayram demeden Türk halkının yüzünü güldürmek için çalışıyorlar. Ben de bu yüzden çok mutluyum. Gelinen noktada her oyuncumuzun performası çok iyi” dedi.

Voleybolda hedeflerin bitmediğini sözlerine ekleyen Başkan Üstündağ, “Milletler Ligi’nin yanında, Akdeniz Oyunları’nda da ikinci olduk. Şimdi sırada İslami Dayanışma Oyunları var. Yani voleybolda hedef bitmiyor. Bütün organizasyonlarda kürsüde yer almak istiyoruz. Milletler Ligi’nde en iyi derecemiz ikincilik. Kendi sahamızda birinciliği istiyoruz. Önce Tayland’ı yenerek finale çıkmak istiyoruz. Daha sonra da seyirci desteğiyle kupayı alacağız” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.