Xiaomi Buds 4 Pro Piyasaya Sürüldü

Xiaomi’nin yeni nesil kablosuz kulakiçi kulaklıkları Buds 4 Pro, resmi olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Xiaomi, dün düzenlediği etkinlikte Xiaomi MIX Fold 2, Redmi K50 Extreme Edition ve Xiaomi Pad 5 Pro cihazları ile birlikte Xiaomi Buds 4 Pro adında yeni bir premium kablosuz kulaklığın da lansmanını gerçekleştirdi. Yeni piyasaya sürülen Xiaomi Buds 4 Pro, Xiaomi Buds 3 Pro’nun yerini alıyor. Xiaomi’nin yeni TWS’leri geliştirilmiş ANC özelliği, iyileştirilmiş pil ömrü ve genel olarak geliştirilmiş ses deneyimi ile birlikte geliyor.


Xiaomi Buds 4 Pro

Şirketin TWS sektöründeki en yeni ürünleri olan kablosuz kulaklıklar, aktif gürültü engelleme, 12 mm sürücü, kablosuz şarj, IP54 derecesi ve çok daha fazlası gibi özelliklere sahip. Her bir kulaklık 5 gram olmak üzere, kılıf dahil toplam ambalaj yaklaşık 50 gram ağırlığa sahip. Buds 4 Pro ayrıca, 12nm çok çekirdekli bir çip tarafından destekleniyor ve ses için 11mm çift manyetik ultra dinamik sürücü ünitesi barındırıyor. TWS aynı zamanda SBC, AAC ve LHDC 4.0 kodeklerini de destekliyor. Cihazın en önemli avantajlarından birinin ise ANC açıkken 48dB’ye kadar ses sunan aktif gürültü engelleme özelliğinin mevcudiyeti olduğunu söylemek mümkün.


Xiaomi Buds 4 Pro

Bunlara ek olarak, Buds 4 Pro kablosuz bağlantı için 10 metrelik kablosuz kapsama alanına sahip Bluetooth Low Energy 5.3 teknolojisiyle birlikte geliyor. Kulaklıkların içinde 53mAh batarya bulunuyor ve kulaklık kasası 565mAh batarya ünitesi ile destekleniyor. Pil ömrü açısından, kablosuz kulaklıklar ANC kapalıyken tek bir şarjla 9 saate kadar, ANC açıkken ise 5 saate kadar kullanılabiliyor. Genel olarak, TWS’nin 38 saate kadar pil ömrü sunduğu belirtiliyor.

Buds 4 Pro’nun Type-C kablolu hızlı şarjın yanı sıra Qi kablosuz şarj desteği de mevcut. Cihazın diğer özellikleri arasında IP54 toza ve suya dayanıklılık derecesi, AI rüzgar sesi önleme, hızlı şarj, yüksek çözünürlüklü ses desteği, Dinamik ANC, şeffaflık modu, kontrol için basınca duyarlı geri bildirim, üç mikrofonlu kurulum ve uzamsal ses desteği var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.