Cem Garipoğlu’nun Kardeşi Sakine Garipoğlu Manidar ve Tüyler Ürpertici Bir Paylaşımda Bulundu

Nilperi Şahinkaya’yla beraber karesiyle gündeme düşen ve eleştirilen Cem Garipoğlu’nun kardeşi Sakine Garipoğlu’nun geçtiğimiz saatlerde yaptığı kan dondurucu paylaşım sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Detaylar?

2009 yılında vahşice ve acımasızca katledilen Münevver Karabulut, tüm Türkiye’nin hafızasına bir daha hiç unutulmamak üzere kazındı.

Türkiye’nin varlıklı ailelerinden birine mensup olan Cem Garipoğlu’nun işlediği korkunç cinayet, sadece akıllara kazınmadı, adalet diye bir şeyin var olup olmadığına dair birçok soruyu da cevapsız bıraktı.

Geçtiğimiz saatlerde Nilperi Şahinkaya ve Melis Çatak’la aynı karede fotoğrafları yayılan Cem Garipoğlu’nun kız kardeşi Sakine Garipoğlu, sosyal medyanın gündemine aniden oturdu.

Sakine Garipoğlu’na gelen tepkileri yersiz bulanlar olduğu kadar kendisiyle arkadaşlık edilmesi fikrinden bile rahatsız olup sert eleştiriler getirenler yapanlar da oldu.

Sakine Garipoğlu’nu eleştiren ve sert yorumlarda bulunanların odağında aşağıda gördüğünüz fotoğraf vardı. Çünkü bu fotoğrafta Sakine Garipoğlu ve arkadaşlarının oturduğu koltuk, Münevver Karabulut’un katledildiği koltuktu.

2021 yılında çekilmiş bu fotoğraf, birçok kişinin ‘Bu koltuktan kurtulduğunuz yetmemiş gibi bir de üstünde kahkahalar atarak poz mu veriyorsunuz?’ demesine ve Sakine Garipoğlu’nun olan bitenden rahatsızlık duymadığı şeklinde yorumlanmasına sebep oldu.

Cem Garipoğlu’nun işlediği korkunç cinayet ve cinayetten sonra yaşananlarla Sakine Garipoğlu’nun koltuk pozu yeniden konuşulmaya başlamışken, kız kardeş Sakine Garipoğlu’nun Instagram hesabından yaptığı kan dondurucu paylaşım herkesi allak bullak etti.

Paylaştığı fotoğrafta büstün boğazında V şeklinde duran makas, akıllara Münevver Karabulut cinayetinin ortaya çıkmasının ardından yayılan otopsi raporunu getirdi:

Yapılan adli tıp araştırmalarına göre Karabulut’un vücudunda 13’ü kafasında olmak üzere 29 kesik bulunduğu, başı gövdesinden sağken ayrıldığı, vücut ve giysilerinde birden fazla erkeğin tükürük ve spermi bulunduğu tespit edildi.

DNA testlerine göre spermlerin Cem Garipoğlu’nun soyağacından aynı aile bireylerine ait olduğu tespit edildi.

Münevver Karabulut’un boynunun altında V şeklinde 2 kesik bulunması, diğer kesiklerin analizi, sırtında toprak bulunması; uzman görüşlerine göre sadist bir ayinde işkence edilerek öldürüldüğü öne sürüldü.

1. Sakine Garipoğlu’nun tüyler ürperten manidar paylaşımı Twitter’da yayıldı ve binlerce kullanıcı duruma tepkisini gösterdi. Hepimiz adına konuşan nitelikte yorumlarla sizi baş başa bırakıyoruz ?

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx