Epic Games Store’da Haftanın Bedavası Ortaya Çıktı: Steam Değeri 140 TL Olan Oyun Ücretsiz Olacak

Steam kanadında TL ile vedalaşmaya hazırlanırken Epic Games Store ise bedavalarını üzerimize boca etmeye devam ediyor. Bu hafta Epic Games Store’da Steam değeri 140 TL olan şahane bir oyun bizleri bekliyor.

“Son kale” muhabbetlerinden sıkılmış olabilirsiniz ancak Steam’in TL kararının ardından Epic Games Store cidden son kalelerimizden biri.

Bildiğiniz üzere bugün itibariyle Steam’de TL’ye veda edip oyunları dolar üzerinden satın almaya başlayacağız. Epic Games Store ise hem çılgın indirimleri, hem de her hafta verdiği bedava oyunlarla PC oyuncularının yüzünü bir nebze de olsa güldürmeyi başarıyor.

Oyucular olarak zor günler bizi beklerken Epic Games Store Steam’de 140 TL’ye satılan Deliver Us Mars’ı bu hafta kullanıcılarına ücretsiz verecek.

Peki oyun ne zaman ücretsiz olacak?

Epic Games Store her hafta olduğu gibi bu sefer de bedava oyunumuzu bizlere perşembe günü saat 18:00 itibariyle sunacak. Oyuna kalıcı olarak sahip olmak için ise bir haftalık süremiz olacak. Bu bir haftanın sonunda Deliver Us Mars yerini farklı bir oyuna bırakacak.

Deliver Us Mars’ı beklerken geçtiğimiz haftanın bedava oyunlarını da hesabınıza eklemeyi unutmayın!

Deliver Us Mars’a kavuşmadan önce toplam Steam değerleri 426 TL’yi bulan Surviving Aftermath ve Earthlock’a da 23 Kasım tarihine kadar bedava sahip olabileceğinizi hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx