Honor MagicPad tablet modelinin görselleri ortaya çıktı

Honor, 12 Temmuz’da Magic V2 katlanabilir akıllı telefonu ve Honor MagicPad tabletini duyuracak. MagicPad tabletin IMAX Enhanced ekran teknolojisiyle geleceği bilgisi marka tarafından daha önceden paylaşılmıştı. Şimdiyse tabletin tasarımına dair resmi bilgiler elimizde.

Yayınlanan görseller, tableti basit bir tasarımla birlikte çift halkalı bir kamera modülüyle sunuyor. Honor marka logosunun hemen altında yer alan “IMAX Enhanced” amblemi, MagicPad’in IMAX Enhanced sertifikasını aldığını doğruluyor. Bu sertifika, tabletin orijinal IMAX tiyatrolarına denk bir ses ve görüntü deneyimi sunacağının garantisi olarak kabul ediliyor.

Honor MagicPad tablet modelinin görselleri ortaya çıktı

Honor MagicPad, dört yanında ince çerçevelerle geldiğini görüyoruz. Üst ve alt çerçevelerin, sağ ve sol çerçevelerden daha dar olması dikkat çekici bir tasarım özelliği oluşturuyor. Önceki raporlarda belirtildiği üzere, tabletin 13 inçlik bir ekrana ve 2.8K çözünürlüğe sahip olması bekleniyor. Ürünün cyan, gri ve sıcak altın renk seçenekleriyle sunulacağına dair bilgiler mevcut. Ayrıca, tabletin bir klavye ve Stylus ile birlikte geleceği belirtildi, bu da verimlilik ve yaratıcılık ihtiyaçlarına hitap ettiğini gösteriyor.

Tabletin detaylı özelliklerine dair net bilgiler henüz paylaşılmış olmasa da, Qualcomm veya MediaTek’ten gelen bir yonga seti içermesi bekleniyor. Spekülasyonlar doğrultusunda, tabletin, yakın zamanda piyasaya sürülen premium tabletlerle benzer bir yonga seti olan Snapdragon 8+ Gen 1‘le donatılmış olabileceği düşünülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx